مزیت استفاده از کارواش تاچ لس برای خودرو

یکی از اصلی ترین علل خرابی لایه و ساختار رنگ خودرو ها، استفاده از کارواش های سنتی و دستمال های معمولی است .

رنگ بسیاری از خودرو ها دارای حساسیت بالایی نسبت به کارواش های سنتی است. به نحوی که حتی با کشیدن دستمال زبر معمولی، خط هایی روی آن می افتد که به مرور تبدیل به خش های دایره ای می شود. از طرفی به دلیل سختی بالای ذرات کثیفی و خاک، زمان که در معرض رنگ خودرو قرار می گیرند، باعث مات شدگی آن و همینطور تضعیف لایه رنگ خودرو می شود. در چنین شرایطی، خودرو نیاز به پولیش و احیای رنگ خواهد داشت تا بتوان لایه رنگ بدنه را ترمیم نمود.

در سیستم های شستشو و کارواش های سنتی، چاره ای جز این نبود که ابتدا خودرو آب گیری شود، سپس شامپو ریخته شده و با اسفنج ساییده شده تا ذرات و عوامل کثیفی و آلودگی سطحی خودرو، از بدنه جدا شوند. این عمل مانند کشیدن سمباده روی رنگ است، مخصوصا رنگ های روغنی و مشکی.

کارواش تاچ – لس به کمک تکنولوژی پیشرفته علم مواد، از شامپویی استفاده می کند که مانند برف روی خودرو می نشیند و تمام ذرات کثیفی را از بدنه جدا می کند تا بدون اسفنج کشیدن، تنها به کمک فشار آب، کاملا خودرو شما تمیز شود.

نکته قابل توجه این است که در مدوسا لند، اولین سیستم کارواش تاچ لس در کشور پیاده سازی گردیده که با کم ترین میزان صدمه به ساختار رنگ خودرو، مورد استقابل بسیاری از مشتریان مجموعه قرار گرفته است و به یکی از حساسیت های آن ها هنگام انتخاب کارواش مناسب برای خودرو تبدیل شده است و کارواش تاچ لس مدوسا گزینه اول آن ها برای خدمات مربوط به زیبایی خودرو است.

از مزایای کارواش مدوسا می توان به موارد زیر اشاره کرد

  • سیستم شستشو تاچ لس، بدون اسفنج کشیدن و ایجاد خط و خش ( به خصوص جهت حفظ پوشش نانو سرامیک بدنه )
  • استفاده از دستمال های تفکیک شده ( بدنه جدا، رکاب و زیر درب ها جدا، شیشه جدا )
  • واکس براق کننده لاستیک رایگان برای تمامی خودروها
  • حضور پرسنل آموزش دیده در فرایند شستشوی خودرو و تحویل خودرو بر حسب چک لیست استاندارد
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.