سرامیک خودرو - نانو سرامیک خودرو

سرامیک خودرو برای افرادی که زیبایی و سالم ماندن بدنه ماشین برای‌شان اهمیت زیادی دارد انتخاب اول است. ظاهری خاص، درخشندگی زیبا و اهمیت حفاظت از بدنه خودرو کاری است که سرامیک با خودرو شما می‌کند. امروز نانو سرامیک ها آمده‌اند تا حفاظت از بدنه خودروی لوکس شما بیشتر و بیشتر شود.

اگر زیبایی خودروی شما اهمیت زیادی دارد پیشنهاد می‌کنیم مشاوره‌ای در خصوص سرامیک کردن خودروی خود از کارشناسان مدوسا دریافت کنید.

سرامیک خودرو

سرامیک خودرو چیست؟ و چرا باید به فکر سرامیک کردن ماشین خود باشیم؟

برای درک بهتر پوشش سرامیک خودرو، آن را به صورت یک لایه روی رنگ خودرو در نظر بگیرید که با نفوذ داخل منافذ خالی رنگ،آن ها را پر کرده و باعث یکپارچه شدن سطح رنگ خودرو می شود.
این یکپارچگی در سطح رنگ، نمای فوق‌العاده زیبای شیشه ای را به همراه دارد و حتی با لمس بدنه خودرو این تمایز قابل درک است.سه ویژگی اصلی و کلیدی سرامیک خودرو عبارتند از: مقاومت بیشتر رنگ، آب گریزی بدنه و زیبایی خیره‌کننده.

سرامیک خودرو چیست؟
سرامیک خودرو مدوسا

مراحل سرامیکی کردن یک خودرو در مدوسا شامل موارد زیر است:

  1. کارواش تاچلس
  2. زیرسازی رنگ
  3. آماده کردن خودرو برای احیای رنگ
  4. احیای رنگ
  5. آمادگی برای سرامیکی کردن
  6. اجرای سرامیک خودرو
  7. کریستاله شدن سرامیک

ویدیوهای نمونه کار سرامیک خودرو در مدوسا

گالری خدمات سرامیک خودرو

نظر مشتریان در خصوص سرامیک خودرو در مدوسا

سال ۹۶ در مجموعه شما سرامیک انجام دادم و خیلی خیلی راضی هستم تا الان هم 2،3 تا از دوستانم را  هم معرفی کردم که پیش شما سرامیک انجام دادن.

روبن یروشالمی

 واقعا از دیتیلینگ و سرامیک راضی بودم جوری که ماشینمو بردم جای دیگه پیش همکارانی که همین خدمات را انجام می دادند کیفیت سرامیک و دقت اجرا رو همه تایید کردن

مهدی فیاض

من 3 تا ماشین پیش شما سرامیک کردم واقعا فوق العاده راضی هستم با همه رفتم شهرستان تو بارندگی آبگریزی فوق العاده قوی و از بارندگی اصلا کثیفی نموند

علی سیامی

سوالات متداول در خصوص سرامیک خودرو

پوشش سرامیک متشکل از مواد سیلیسیوم اکساید مایع است که بعد از پرکردن منافذ خالی رنگ و کریستاله شدن، باعث افزایش مقاومت رنگ در برابر آسیب های وارده شده، باعث حفظ براقیت رنگ و ثابت ماندن کیفیت رنگ طی مدت زمان عمر سرامیک می شود.

از مهمترین مزایای سرامیک کردن خودرو، جلوگیری از نفوذ خط و خش های سطحی به رنگ اصلی، کثیفی کمتر در نتیجه شستشو آسان، جلوگیری از تغییر رنگ ناشی از نور آفتاب، سوختگی ناشی از فضله پرنده، آسیب های ناشی از باران های اسیدی ،آب گریزی و براقیت ماندگار.

نکته: سرامیک خودرو از خطهای عمیق مانند: کلید کاتر چاقو و… جلوگیری نمی کند.

بسته به شدت ضربه، در صورتی که شدت ضربه کم باشه جلوگیری می کند ولی اگر شدت ضربه زیاد باشد یا سنگ بزرگی به بدنه اصابت کند باعث قری و کنده شدن رنگ خواهد شد. برای مثال در صورتی که نیمی از درب موتور سرامیک شده باشد نیمه دیگر سرامیک نشده باشد، اگر قسمت سرامیک نشده دو نقطه دچار سنگ پریدگی شود، قسمت سرامیک شده دو نقطه سنگ پریدگی خواهد داشت.

سرامیک خودرو محفظه های رنگ یا همان کلر را اشباع می کند که باعث آب گریزی و تقویت کلر می شود؛ اصطلاحا کلر توپر تر می شود.

در صورت شستشوی غیر استاندارد که از یک خز برای تمامی نقاط خودرو اعم از رینگ، رکاب و بدنه استفاده می شود ممکن است بر روی سطح سرامیک شده خش های ریز بیفتد؛ در حالی که خودرو سرامیک شده نیاز به شستشوی سنتی ندارد و به دلیل صیقلی بودن بدنه و آبگریزی با شستشوی بدون دخالت دست (تاچ لس) تمیز می شود.

سرامیک بعد از اجرا یک لایه، کلر خودرو را اشباع کرده و در مقابل مایع دیگر نفوذ ناپذیر می شود(که ویژگی آبگریزی به این دلیل است) و برای لایه های بعدی امکان اجرا و نفوذ وجود ندارد؛ چندین لایه اجرا بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد.

9h ضریب سختی سرامیک می باشد و با استفاده از دو سرامیک 9h ، ضریب سختی 18 h نمی شود چرا که سختی جمع پذیر نیست.

خودرو سرامیک شده باید کارواش شود، باران های اسیدی و آلودگی هوا از سطح بدنه تمیز شوند که لایه سرامیک آسیب نبیند. سرامیک با شستشو از بین نمی رود و هرچقدر زودتر شسته شود بهتر است.

ما به خودرو شما خدمات ویژه ارائه می‌دهیم

سایر خدمات