وبلاگ مدوسا

همین الان با مشاورین مدوسا تماس بگیرید

09128041083

پوشش سرامیک خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟

امروزه محصولات جدیدی به بازار جهت محافظت و نگهداری از بدنه خودرو و طراحی آن عرضه می شود. این محصولات علاوه بر زیبایی ظاهری خودرو ، باعث محافظت از آن و جلوگیری از خط و خش های روی بدنه خودرو می گردد و در برابر آلودگی های محیطی خودرو را محافظت می کند . ما در این مقاله قصد داریم به پوشش سرامیک خودرو و کاربرد آن بپردازیم با ما همراه باشید .

آشنایی کامل با دیتیلینگ داخلی و خارجی خودرو

اصطلاح دیتیلینگ خودرو به مجموعه فعالیت های پاکسازی جرئی خودرو گفته می شود.

 

این خدمات برای تمیز کردن قسمت های مختلف خودرو شامل سطوح داخلی و خارجی محیط اتاق و یا بدنه خودرو صورت می پذیرد. خدمات دیتیلینگ خودرو، فرایندی بسیار تخصصی و البته زمان بر می باشد که نیاز به استفاده از تجهیزات و ابزارهای صنعتی و همینطور نیروی متخصص و با تجربه دارد. در بعضی از موارد، فرایند دیتیلینگ با خدمات مربوط به تعمیرات، رنگ، صافکاری و یا کارواش خودرو اشتباه گرفته می شود.

جلوگیری از افت قیمت خودرو با صافکاری PDR

صافکاری از جمله خدماتی است که به صورت مستقیم با هنر خود شخص صافکاری اصلی بسیار ارتباط دارد و هرچقدر که تخصص و مهارت در این کار بالاتر باشد، طبیعتا بر روی نتیجه نهایی نیز تاثیر بسیاری خواهد داشت. در روش سنتی با استفاده از قالب های آماده و با جدا سازی قطعات مختلف بدنه اقدام به تعویض و یا رنگ آن می شود ولی در صافکاری بدون رنگ با استفاده از میله های PDR و با حساسیت بسیاری زیادی عملیات ترمیم صورت می گیرد.

مزیت استفاده از کارواش تاچ لس برای خودرو

رنگ بسیاری از خودرو ها دارای حساسیت بالایی نسبت به کارواش های سنتی است. به نحوی که حتی با کشیدن دستمال زبر معمولی، خط هایی روی آن می افتد که به مرور تبدیل به خش های دایره ای می شود. از طرفی به دلیل سختی بالای ذرات کثیفی و خاک، زمان که در معرض رنگ خودرو قرار می گیرند، باعث مات شدگی آن و همینطور تضعیف لایه رنگ خودرو می شود. در چنین شرایطی، خودرو نیاز به پولیش و احیای رنگ خواهد داشت تا بتوان لایه رنگ بدنه را ترمیم نمود.