درباره مدوسا

با مدوسا بیشتر آشنا شوید

داستان مدوسا از کجا شروع شد؟​

فعالیت تیم ما با فروش محصولات زیبایی و نگهداری خودرو از سال ۱۳۹۳ با افتتاح فروشگاه آرمنیا، واقع در خیابان سورنا آغاز شد و پس از مدتی فعالیت و ارائه مشاوره به مشتریان علاقه مند به حوزه زیبایی خودرو، متوجه نیاز اصلی آنها یعنی وجود مرکزی برای ارائه خدمات تخصصی شدیم.

پس از آشنایی با فرایند ها و سیستم های فوم سنگین و تجهیزات مرتبط آن، در سال ۱۳۹۵ مغازه ای ۲۰ متری واقع در خیابان عشوری، جهت ارائه خدمات تخصصی محصولات زیبایی و نگهداری خودرو و کارواش تاچلس افتتاح گردید.سپس با توجه به نیاز مشتریان جهت حفظ زیبایی خودروهایشان و با شروع فرایندهای تحقیقاتی در این صنعت، با پوشش سرامیک آشنا شدیم و پس از گذراندن دوره های تخصصی اجرای آن، نمایندگی برند I-Shine را اخذ نمودیم.

پس از کسب تجربیات لازم در این حوزه، جهت سهولت ارائه خدمات به مشتریان عزیزمان، به صورت تدریجی تعداد 14 شعبه و نمایندگی در تهران و شهرستان افتتاح گردید و در راستای گسترش خدمات زیبایی و محافظت از خودرو، صافکاری مدرن PDR، ترمیم چرم و کاور خودرو به خدمات مدوسا اضافه گردید. در ادامه مسیر توسعه فعالیت های مدوسا، درصدد تولید محصولات ویژه خودرویی با بهترین کیفیت و مدرن ترین فرمولاسیون در داخل کشور هستیم. در همین راستا مرکز خودرویی پیشرفته مدوسا لند، جهت ارائه جامع ترین خدمات در حوزه زیبایی و محافظت خودروهای مشتریان عزیز، در سال 1399 افتتاح گردید.